Prečo kandidujem

Prečo kandidujem?

Rozhodnutie kandidovať do žilinskej župy som prijala s presvedčením, že kraj má patriť ľuďom. Som pripravená vyzvať súčasného župana na férový súboj v riešeniach pre Žilinský kraj, ktorý je náš domov. Ako matka 3 detí viem, čo rodina potrebuje pre slušný a dôstojný život. V Žilinskej župe zúžitkujem svoje odhodlanie, ktoré som získala ako učiteľka a tiež skúsenosti z Národnej rady, kde som bojovala za obyčajných ľudí v našich regiónoch.

Po 12 rokoch vymeníme župana

Ľudia stratili nádej, že náš kraj môže byť miestom, kde právo a spravodlivosť platí pre všetkých rovnako. Ľudia predsa vidia, že pre súčasné vedenie Žilinského kraja nie je prioritou opraviť kritické úseky ciest po ktorých chodíme do práce. Preto som sa rozhodla vrátiť každému, kto žije v Žilinskom kraji nádej, že zmena je dosah. Po 12 rokoch vymeníme župana a začneme náš kraj rozvíjať.

Bojujem za váš príbeh

Ako poslankyňa Národnej rady sa každý deň stretávam s príbehmi obyčajných ľudí, ktorí si prechádzajú rôznymi životnými situáciami. Niektorí majú problém uživiť svoju rodinu, iní nechcú, aby ich deti odchádzali študovať či pracovať do zahraničia. Posielate mi fotky rozbitých ciest v našom kraji, smutné príbehy z nemocníc a pýtate sa ma či sa s tým dá niečo robiť. Neviem len tak sedieť so založenými rukami a preto kandidujem. To, čo ma skutočne presvedčilo, ste vy a vaše príbehy.

Postarám sa o náš kraj

Po troch volebných obdobiach súčasný župan nedokázal zmeniť náš kraj tak ako si to predstavujme. Je na čase s tým niečo spraviť. Preto mám plán a skvelý tím odborníkov. Spolu sa zodpovedne postaráme o naše nemocnice, pôrodnice, rozbite cesty aj rodiny v zlých životných situáciách. Začneme rozvíjať naše regióny na ktoré sme právom hrdí: Horné Považie, Oravu, Liptov, Turiec a Kysuce.

Rozhodne váš hlas

Viete, čo ma prekvapuje najviac? Že o budúcnosti nás a našich detí v posledných voľbách rozhodlo iba 10% všetkých obyvateľov, ktorí volili súčasného župana. Preto stačí málo. Stačí, aby ste 4. novembra prišli voliť vy aj vaši priatelia. Spolu dokážeme zmeniť náš kraj. Máme víziu, aj konkrétne riešenia.